خدمات

انواع خدمات تعمیراتی و امدادی

با امداد خودرو پلاس، نگران اتفاقات غیر منتظره نباشید

امداد خودرو پلاس برای خدمات بهتر امدادی و سرعت در کار، به جهت ارائه خدمات و رفاه حال همشهریان؛ از انواع ماشین ها برای حمل خودرو و پرسنل کار آزموده برای خدمات جابه جایی و خدمات فنی در محل ( مکانیک سیار، تعمیر کار سیار، پنچرگیری سیار، باطری ساز سیار، خودرو بر و خودرو های کفی در مرکز، شمال و شرق تهران ) استفاده می‌کند.

 

روال کار امداد خودرو پلاس:

تماس با امداد خودرو پلاس 09123159607
ارسال کردن مشکل و موقعیت مکانی
بررسی و پیدا کردن عیب اصلی خودرو توسط به روز ترین دستگاه دیاگ
تعویض قطعه معیوب در صورت نیاز

مهمترین خدمت شرکت امداد خودرو پلاس ارائه خدمت امداد سیار می باشد . خدماتی که در امداد سیار فراهم می‌شود عبارت است از :

R

رفع عیب خودرو در محل

R

اعزام یا حمل به تعمیرگاه در صورت نیاز

R

انتقال سرنشینان خودرو های حادثه دیده به محل مناسب

R

ارائه خدمات تعمیرگاهی در محل

09123159607

نشانی دفتر امداد خودرو پلاس

حمل خودروها و تجهیزات مختلف

حمل خودرو با یدک کش 

یدک کش مطمئن 

یدک کش با سیستم چرخ گیر

یدک کش خودرو سوار 

یدک کش متصل

حمل با جرثقیل

حمل با نیسان

توضیحات بیشتر 

 

تعمیر یا خدمات خودرو در محل

تعمیرات موتوری، گیربوکس اتومات و دستی، جلوبندی، صافکاری و نقاشی، باطری سازی برای کلیه خودروها، امداد باطری (تهیه باطری برای کلیه خودروها و تعوض در محل )، رفع عیوب با دستگاه دیاگ، تعویض تسمه، باز کردن خودرو، معرفی سوییچ، تعویض روغن، دینام، رادیاتور، ترموستات، واترپمپ، استارت، انجام پنچرگیری 

امداد سیار امداد خودرو پلاس

رفع عیب خودرو در محل
اعزام یا حمل به تعمیرگاه در صورت نیاز
انتقال سرنشینان خودرو های حادثه دیده به محل مناسب
ارائه خدمات تعمیرگاهی در محل

 

صافکاری و نقاشی

صافکاری و نقاشی خودروهای داخلی و خارجی در محل
رفع فرورفتگی و تعمیر آسیب‌دیدگی‌های بدنه منطبق با طرح اولیه خودرو
صافکاری گلگیر، در، کاپوت، رکاب، سقف و تمامی بدنه خودرو
شاسی‌کشی و صافکاری زیربندی خودرو
موج‌گیری و ترمیم خطوط و قوس‌های ظریف روی بدنه
نقاشی اتومبیل، ترمیم رنگ خودرو، قلم گیری و پولیش بدنه پس از نقاشی و صافکاری
رگلاژ درهای خودرو

توضیحات بیشتر

باطری سازی

ارسال و نصب راﯾﮕﺎن ﺑﺎﺗری به صورت شبانه روزی در ﮐﻣﺗر از ﭼﻧد ساعت در مرکز، شمال و شرق تهران
ﮐﻧﺗرل ﺳﻼﻣت سیستم ﺑرق ﺧودرو ﺗوﺳط ﮐﺎرﺷﻧﺎﺳﺎن خبره
خرید باتری اصل با تاریخ تولید جدید به همراه گارانتی معتبر

اﻣﮑﺎن انتخاب از ﺑﯾن برندهای مختلف اﯾراﻧﯽ و ﺧﺎرﺟﯽ
تست راﯾﮕﺎن دﯾﻧﺎم و سیستم ﺑرق ﺧودرو
امکان خرید به صورت شبانه روزی ، حتی روز های تعطیل
نصب ﺑﺎﺗری مناسب ﺧودرو و رﻋﺎﯾت اﺳﺗﺎﻧدارد کارخانه سازنده و ﺑﺎطل ﻧﺷدن ﮔﺎراﻧﺗﯽ ﺧودرو
امکان پرداخت هزینه در محل پس از نصب باتری باطری سازی، فیوزها، لامپ ها و چراغ ها، فن انواع خودرو، تعمیر دینام، سیم کشی، دلکو، وایرها، جعبه فیوز، دزدگیر، شیشه بالابر، قفل و ریموت، برف پاک کن، دسته راهنما، ضبط صوت، فندکی، اینه ها و تمامی مشکلاتی که به برق خودرو و باطری سازی شما مربوط می شود

توضیحات بیشتر

برای اطلاعات کامل‌تر درمورد خدمات امداد خودرو پلاس، همین الان با ما تماس بگیرید

انواع حمل و نقل

حمل خودرو با یدک کش
حمل خودرو با سیستم چرخ گیر بدون آسیب رسیدن به خودرو، امداد رسانی به مرکز ، شمال و شرق تهران ،خدمات شبانه روزی ،یدک کش امداد خودروپلاس با به صرفه ترین قیمت در خدمت شماست .
یدک کش ها دارای تجهیزات اتصالی هستند که معمولا در قسمت بار خودرو قرار دارد و شامل : یک زنجیراتصال و کششی است که به زیر خودروی آسیب دیده متصل شده و قسمت جلوی اتومبیل را از زمین بلند میکند.

یدک کش مطمئن
سیستم یدک کش و شخصی که خودرو را حمل میکند در حمل ایمن و استاندارد خودرو نقش بسیار موثر ومهمی دارد.
باید در هنگام حمل خودرو نهایت دقت به کار گرفته شود تا مشکلی برای ماشین پیش نیاید.
امداد خودروپلاس با تجربه بالای خود توانسته بدون بروز کمترین مشکل خودرو ها را به مقصد برساند و با وجود سیستم بازرسی وسیستم انتقادات و شکایات باعث شده است حمل خودرو مطمئن تر از سایر شرکت ها صورت بگیرد

یدک کش با سیستم چرخ گیر
یدک کش با سیستم چرخ گیر یکی از مطمئن ترین وبی خطر ترین راه های حمل خودرو می باشد که امداد خودرو پلاس تهران با مجهز کردن خودرو برهای خود به این سیستم سعی داشته است کمترین نارضایتی برای مشتری و اتومبیلش به وجود نیاید.

یدک کش خودرو سوار
یدک کش امداد خودرو پلاس تهران با بهره بردن از علم روز و تجهیزات پیشرفته خود امکان حمل نیسان و ماشین های شاسی بلند را دارا میباشد که این موضوع باعث بالا رفتن رضایت مشتریان شده است.

یدک کش متصل
یدک کش های متصل ,به خودرو وصل بوده و قابل جداسازی نیستند. معمولا این خودروها شغل و کار اصلیشان یدک کشی است,این خودروها معمولا فقط برای مشاغل امدادی استفاده میشوند. تفاوت یدک کش های متصل با امدادی این است که در جلوی اتومبیل نصب میشود

حمل با جرثقیل
خدمات جرتقیل برای حمل ماشین ها و… درمرکز،شمال و شرق تهران جرتقیل مدت زمان طولانی است که آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه لیفتینگ است و با قیمت کاملا مناسب در خدمت شما عزیزان است.

حمل با نیسان
دیگر در هیچ جای مرکز، شمال و شرق تهران تنها نیستید،نیسان امداد خودروپلاس ماشین شمارا براحتی بوکسل میکند.شما در هر زمان از طی شبانه روز مي‌توانيد با تلفن 09123159607 امداد خودرو پلاس تماس حاصل نمایید .

قابل ذکر است که هزینه تعمیر و یا تعویض وسایل به عهده خود مشتری خواهد بود

باطری سازی

امداد خودرو پلاس به ﻋﻧوان ﯾﮏ اﺳﺗﺎرت آپ تخصصی و اﻣداد باتری در زمینه ﻓروش باتری ماشین و یو ﭘﯽ اس و ارائه انواع ﺑﺎﺗری ﺧودروﯾﯽ و ﺻنعتی به ﻓﻌﺎﻟﯾت ﻣﯽ ﭘردازد. ﺷﻣﺎ ﻣﯾﺗواﻧﯾد در هرﺳﺎﻋت از شبانه روز ﺑﺎ ﺗﻣﺎس ﺑﺎ ﺷﻣﺎره ﺗﻠﻔن اﯾن مجموعه اﺳﺗﻔﺎده ﻧﻣﺎﯾﯾد. ﻓﻌﻼ اﯾن ﺧدﻣﺎت درمرکز ،شمال و شرق تهران ارائه ﻣﯽ ﺷود
ﺳﻔﺎرش ﺑﺎﺗری به ﺻورت تلفنی اﻣﮑﺎن ﭘذﯾر ﻣﯾﺑﺎﺷد.

ﺛﺑت ﺳﻔﺎرش به ﺻورت ﺗﻠﻔﻧﯽ ﺑﺎ ﺗﻣﺎس ﺑﺎ ﺷﻣﺎره ﺗﻠﻔن شبانه روزی 09123159607

 

ﻣﻌﻣوﻻ ﺑﺎﺗری ﺧودرو زﻣﺎﻧﯽ که ﺧراب ﻣﯾﺷود ﺷﻣﺎ را به دردﺳر ﻣﯽ اﻧدازد و میتوانید از از ﺧدﻣﺎت اﻣداد ﺧودروپلاس ﺑرای ﺑﺎﺗری به ﺑﺎﺗری اﺳﺗﻔﺎده و ﺑﺎﺗری ﺧودروی ﺧود را ﺗﻌوﯾض ﻧﻣﺎﯾﯾد.

ﺑﺎﺗری ﺧودرو ﺟزو ﻗطﻌﺎﺗﯽ اﺳت که هر ﭼﻧد ﺳﺎل ﯾﮑﺑﺎر ﻧﯾﺎز به ﺗﻌوﯾض دارد. اﻣﺎ از ﮐﺟﺎ بفهمیم ﺑﺎﺗری ﺧودروی ﻣﺎ ﺿﻌﯾف و ﯾﺎ ﺧراب ﺷده اﺳت؟

ﻧﺷﺎنه های ﺧراﺑﯽ ﺑﺎﺗری ﺧودرو ﻣﻌﻣوﻻ ﯾﮑﯽ از ﻣوارد زیر ﻣﯾﺑﺎﺷد

ﺧودرو اﺳﺗﺎرت ﻧﻣﯽ ﺧورد و روﺷن ﻧﻣﯽ ﺷود

از عمر باطری 2 سال یا حدود 40000 کیلومتر گذشته باشد

ﺻدای اﺳﺗﺎرت ﺧودرو ﺗﻐﯾﯾر ﭘﯾدا ﮐرده اﺳت و ﺧودرو اﺻطﻼﺣﺎ به زور روﺷن ﻣﯾﺷود

هنگام اﺳﺗﺎرت زدن، ﺧودرو ﺻدای “ﺗﻖ ﺗﻖ” و ﯾﺎ “ﯾﮏ ﺗﯾﮏ ﮐوﭼﮏ” ﻣﯽ دهد

ﺑرق ﭘﺷت آﻣﭘر ﺧودرو وﺟود دارد وﻟﯽ ﺧودرو روشن ﻧﻣﯽ ﺷود

درب ﺧودرو ﺑﺎ رﯾﻣوت ﺑﺎز ﻧﻣﯽ ﺷود و ﯾﺎ ﺳﯾﺳﺗم ﺻوﺗﯽ ﮐﺎر ﻧﻣﯽ ﮐﻧد

ﺑﺎ توجه ﺑﺎ راهنمای روی ﺑﺎﺗری، ﻧﺷﺎﻧﮕر ﺳﻼﻣت ﺑﺎﺗری ﺗﻐﯾﯾر رﻧﮓ داده اﺳت

در ﺣﺎﻟت ﺧﺎﻣوش ﺑودن ﺧودرو ﭼراغ های ﺧودرو ﮐم ﻧور ﺷده اﺳت

ﺷﮑل ظاهری ﺑﺎﺗری ﺗﻐﯾﯾر ﭘﯾدا ﮐرده اﺳت ﻣﺛﻼ ﺑﺎﺗری ﺑﺎد ﮐرده، از آن اﺳﯾد ﻧﺷت ﮐرده و ﯾﺎ ﻗطب های ﺑﺎﺗری ذوب ﺷده اﺳت

با كار در شرايط گرما وسرمای زیاد

استفاده از مصرف کننده های پر مصرف و خارج از حدود تعريف شده در خودرو

استفاده نكردن از باتري براي مدت طولاني

مراقبت و نگهداري غير صحيح

استفاده طولاني از وسايل برقي خودرو حين خاموش بودن موتور خودرو

تحت شارژ بودن دائم ( اور شارژ)

عملكرد نادرست سيستم برق خودرو

ﻋﻣر ﻣﻔﯾد ﯾﮏ ﺑﺎﺗری چه ﻗدر اﺳت؟
به طور متوسط عمر باتری 2 سال یا حدود 40000 کلیومتر است. . البته هرکدام از این موارد که زودتر فرا برسد باتری نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد. از آنجاییکه عموم افراد در سال حدود 20000 کیلومتر با خودرو رانندگی میکنند، معمولا بعد از ٢ سال باتری نیاز به تعویض پیدا میکند.

صافکاری و نقاشی

راحت‌تر از همیشه با خدمات صافکاری ، نقاشی ، شاسی کشی ، صافکاری بی رنگ اتومبیل امداد خودرو پلاس
امروزه استفاده از خودروهای شخصی، افزایش چشمگیری داشته است و طبیعتاً تصادف‌ها نیز افزایش داشته‌اند. تصادف معمولاً با خرابی بدنه ماشین همراه است که باید خیلی زود مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد. البته صافکاری و نقاشی خودرو نیازمند تخصص و حرفه‌ای بودن است. چراکه اگر خودرو مثل سابق نشود، هم از لحاظ زیبایی دیگر آن چهره سابق را نخواهد داشت، هم از لحاظ ارزش کاهش قیمت پیدا خواهد کرد. به همین دلیل پیدا کردن یک صافکار و نقاش حرفه‌ای بسیار اهمیت دارد.
اما وقتی نیاز به صافکاری داشتیم، صافکار و نقاش حرفه‌ای از کجا پیدا کنیم؟ صافکاری بی‌رنگ در محل را چه کسی انجام می‌دهد؟ صافکاری نقاشی خودرو در مرکز ،شمال و شرق تهران کجاست؟ صافکاری کاپوت امکان‌پذیر است یا نه؟ صافکاری نقاشی سیار در مرکز ،شمال و شرق تهران وجود دارد؟ نقاشی خودرو در محل را چه کسی انجام می‌دهد؟ و بسیاری سؤال دیگر که حتماً برای شما پیش‌آمده است.
اگر شما نیز به صافکاری نقاشی خودرو در محل خود نیاز دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا زودتر به خواسته خود برسید و بهترین صافکارهای موجود در مرکز ،شمال و شرق تهران را در اختیار گرفته و مشکل خود را حل کنید.

چه مواقعی به صافکار و نقاش خودرو نیاز داریم؟
وقتی خودروها از قسمت بدنه آسیب می‌بینند، رنگ‌رفتگی یا موج‌گرفتن بدنه خودرو بسیار مشخص است. برای از بین بردن این حالت و بازگشت به روز اول، باید از صافکار و نقاش خودرو کمک بخواهیم. هرچقدر این صافکار و نقاش حرفه‌ای‌تر باشند، اثرات تصادف یا رفتگی رنگ در خودرو کمتر دیده خواهد شد؛ اما به‌طورکلی در موقعیت‌های زیر به صافکاری و نقاشی خودرو احتیاج خواهیم داشت :

برای ترمیم رنگ خودرو و پولیش بدنه
برای صافکاری بدنه خودرو و گلگیر و…
برای رفع فرورفتگی و تعمیر آسیب‌دیدگی‌های بدنه
و به‌طورکلی برای برگرداندن بدنه خودرو به حالت اولیه

امداد خودرو پلاس چه خدماتی در زمینه صافکاری و نقاشی خودرو در محل ارائه می‌کند؟
آسیب‌دیدگی خودروها یک امر طبیعی است اما برطرف کردن آن‌ها به یک متخصص احتیاج خواهد داشت. صافکاری و نقاشی می‌تواند بدنه‌ی آسیب‌دیده خودرو را به روز اول بازگرداند؛ اما اگر به دنبال یک صافکار و نقاش ماهر هستید، نیازی نیست تا تمامی تعمیرگاه‌های سطح تهران را بگردید. امداد خودرو پلاس امکانی را فراهم کرده تا بتوانید صافکاری و نقاشی ماشین خود را در منزل و توسط متخصصان ماهر در این زمینه انجام دهید. البته اگر خودرو نیازمند حمل به تعمیرگاه باشد نیز متخصصان این کار را برای شما انجام خواهند داد.

هزینه صافکاری خودرو و نقاشی اتومبیل چقدر است؟
هزینه‌های مربوط به صافکاری و نقاشی خودرو در امداد خودرو پلاس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلاً هزینه صافکاری با دستگاه مکش در محل با هزینه صافکاری معمولی متفاوت خواهد بود. یا اگر خودرو به صافکاری در محل بدون رنگ احتیاج داشته باشد، هزینه متفاوتی خواهد داشت؛ اما به‌طورکلی تمامی هزینه‌ها در امداد خودرو پلاس شفاف بوده و پیش از انجام کار به شما اعلام خواهد شد. پس از انجام صافکاری نقاشی اتومبیل نیز فاکتور لوازم مصرفی و هزینه‌ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت. پس از بابت هزینه و مناسب بودن آن خیالتان راحت باشد و اگر به دنبال صافکار و نقاشی حرفه‌ای خودرو با هزینه مناسب می‌گردید، به امداد خودرو پلاس اطمینان کنید.

اگر خودرو برای نقاشی و صافکاری نیاز به مراجعه به تعمیرگاه داشت چه کنیم؟
معمولا مشکل‌ها و ایرادهای جزئی، در همان محل موردنظر شما تعمیر می‌شود اما درصورتی‌که خودرو نیاز به صافکاری و نقاشی اساسی داشته باشد، توسط متخصصان امدادخودرو پلاس به تعمیرگاه منتقل می شود و بعد از تعمیر و سرویس دوباره به محل مورد نظر شما بازگردانده می شود. معمولا برای کارهای نقاشی خودرو، لازم است که اتومبیل به تعمیرگاه منتقل شود. همچنین برای شاسی‌کشی و صافکاری‌های عمده، اتومبیل به تعمیرگاه منتقل می‌شود.

چطور می‌توانم از کیفیت خدمات صافکاری نقاشی خودرو در محل اطمینان داشته باشم؟
امداد خودرو پلاس به‌عنوان یک صافکاری آنلاین که خدمات کاملی را به شما ارائه می‌کند، می‌تواند در صرفه‌جویی وقت و هزینه بسیار به شما کمک کند. صافکاری و نقاشی مرکز تهران، صافکاری و نقاشی شمال تهران و صافکاری و نقاشی شرق تهران تحت پوشش متخصصان امداد خورو پلاس بوده و نیازی به پیدا کردن تعمیرگاه در نزدیکی منزلتان نخواهید داشت. همچنین اگر هر قسمتی از بدنه خودرو دچار آسیب‌دیدگی شد، می‌توانید روی متخصصان ماهر امداد خودرو پلاس حساب کرده و ترمیم آن قسمت را به آن‌ها بسپارید. چراکه این متخصصان از فیلترهای بسیاری عبور کرده و در امداد خودرو پلاس کنار یکدیگر جمع شده‌اند.
اگر قصد صافکاری و نقاشی در محل را دارید، اگر به دنبال یک صافکار ماهر هستید و اگر به‌طورکلی به صافکاری در مرکز،شمال و شرق تهران احتیاج دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید و از کار باکیفیت متخصصان ما بهره‌مند شوید.

امدادخودرو پلاس طرف قرارداد با تعمیرگاه‌های مجاز

تماس سریع